Základní informace

Základní informace 

V srpnu 2009 jsme pro Vás otevřeli naší třetí pražskou Potrefenou husu, tentokrát v městské části Praha 4 - Pankrác. Po několika letech provozu můžeme s hrdostí říci, že se Pankrácká husa zařadila na špičku restaurací v oblasti a stejně jako na našich provozovnách na Vinohradské a v Dejvicích i zde najdete jen výhradně přírodní suroviny a žádnou chemii v jídle, které Vám hrdě předkládáme na stůl.

Najdete ji přímo naproti výstupu ze stanice  metra C Pankrác, v prudce se rozvíjející lokalitě okolo OC Arkády. Setkáte se zde se starými známými, a to doslova! Část obsluhy a kuchařů totiž pochází z Potrefené husy Vinohrady a z Dejvic. Je proto jasné, že i naši hlavní favorité - tedy vybrané speciality kuchyně a baru - pro Vás budou opět zárukou špičkového gurmánského zážitku, dobrého piva, příjemně strávených chvil a profesionálního servisu.

Interiér je naopak zcela nový, v duchu nejnovějších designových trendů, a už teď se upřímně těšíme na Vaše (pevně věříme, že pozitivní) reakce. V celém řetězci Potrefených hus půjde o unikátní design, a to až do doby, než v začátkem roku 2010 do podobné moderní podoby převlékneme i Potrefenou husu Vinohrady (nebo spíše architekti DL Studia). 

NEWS: Děkujeme za důvěru! Po necelém roce činnosti jsme získali pro nás velmi důležité ocenění: Hlasováním občanů Prahy 4 jsme se umístili na 1.místě v kategorii Restaurace v Praze 4!!!

 

Potrefená husa Pankrác - nejlepší restaurace na Praze 4

 


Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz